Ankara
0312 432 17 16
 

Work and Travel Vize Başvurusu

Express olarak Express Work&Travel, vize dosyanizin eksiksiz hazirlanmasini saglar ve sizi vize görüsmesine hazirlar. Böylece Express, kendinizi konsolosluk yetkililerine en iyi sekilde ifade etmenizi saglar.
 
Work and Travel programinda vize basvurulari Ocak ayinda baslar ve Haziran ayina kadar devam eder. Erken vize basvurusu son derece önemlidir, vize basvurunuzu ne kadar erken yaparsaniz o kadar kolay vize alirsiniz. 
 
Vize basvurusunu kim yapacak?
 
Amerikan konsolosluguna vize müracaatlari sahsen yapilir. Sizin adiniza bir baskasi vize basvurusu yapamaz.
 
Vize basvurusu hangi sehirlerden yapilir?
 
Vize basvurunuzu Istanbulda bulunan Amerikan Konsolosluguna veya Ankarada bulunan Amerikan Büyükelçiligine yapabilirsiniz.
 
Vize basvurusu ne zaman yapilir?
 
Vize basvurulari Ocak ayinda baslamaktadir ve Haziran ayina kadar devam etmektedir. Hangi tarihte vize görüsmesine gitmek istediginize siz karar vereceksiniz. Vize görüsmesine gitmek istediginiz tarih tercihinizi yaptiktan sonra, sizin adiniza konsolosluktan randevu alacagiz, sizin sadece bu randevu gününde vize görüsmesine gitmeniz gerekecek.
 
Vizem hangi tarihler arasinda geçerli olacak?
 
Vizeniz program tarihlerinizle uyumlu olarak verilir. Vizenizin en son geçerli olacagi tarih en son çalisacaginiz gündür. Vizenizin sona eris tarihinden itibaren program tarihiniz sona erene kadar Amerikada turist olarak kalabilirsiniz.
 
Kimler vize alabilir?
 
Work and Travel programina katilim sartlarina uygunluk durumu ayni zamanda vizeye uygunluk durumudur. Program sartlarina uygun ögrenciler çok büyük ihtimalle vize alan ögrencilerdir. Program sartlarina uygun oldugu halde vize alamayan ögrenci orani çok azdir. Bu ögrencilerin vize alamama nedeni vize görüsmesi yapan görevlinin ögrencinin Türkiyeye dönecegine inanmamis olmasidir.
 
Ailemin maddi durumu iyi degil, vize alabilir miyim?
 
Konsolosluk Work and Travel ögrencilerinin maddi durumlarindan çok okuldaki basari durumlarina bakmaktadir. Vize alabilmek için maddi durumunuzun iyi olmasi gerekmez. Dil okulu ve turistik amaçlarla yapilan basvurularda maddi durum önemlidir ancak Work ad Travel ögrencileri için asil önemli olan not ortalamasinin yüksek olmasi (en az 2.00) ve Ingilizcenin yeterli olmasidir.
Express English Ankara - (5/20/2016)
TESOL TÜM TÜRKİYE İÇİN TEK TELEFON 0312 432 17 16
KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLARI ORTAOKUL - (5/14/2015)
1. FERUDİN BASHIROV - ANKARA MALTEPE ORTAOKULU 2. RABİA GÖKDENİZ - ÇORUM MERKEZ ORTAOKULU 3. FATMA ELİF BAKIRCI - DENİZLİ LÜTFİ EGE ORTAOKULU
KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLARI - (5/14/2015)
1. SİMGE ERDOĞAN - ANKARA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ 2. AHMET ÖZKILINÇ - KÜTAHYA NAFİ GÜRAL FEN LİSESİ 3. ALİCAN AYDIN - İSTANBUL LİSESİ
TESOL SERTİFİKASI İngilizce Öğretmeni olmak ister misiniz? - (4/14/2015)
Çin, Japonya ya da Güney Kore'de aylık $2500 US ile 12 ay sözleşmeli İngilizce öğretmenliği için lütfen bizimle iletişim kurun.
TESOL SERTİFİKASI - (3/24/2015)
ONLINE TESOL KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. AVANTAJLI FİYATLARLA TESOL SERTİFİKASI ALMAK İÇİN LÜTFEN ŞUBELERİMİZİ ARAYINIZ.
WORK & TRAVEL BAŞVURULARI - (2/5/2015)
2014 - 2015 KONTENJANLARIMIZ DOLMUŞTUR. YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ...
0312 432 17 16
info@expressenglish.com.tr

Bu sitenin Tüm hakları International Bridges Consulting LLC New York Kuruluşuna aittir. Tasarım ve tüm içerik tescilli olup parça parça veya tamamen kopyalanması yasaktır. II  Tasarım: Webimbenim