Ankara
0312 432 17 16
 

Work and Travel Nedir

Work and Travel Alternatifi olmayan bir deneyim

 

Work and Travel Programi, her yil tüm dünyadan 100.000i askin üniversite ögrencisinin katildigi, size sezonluk bir iste çalisarak Amerikan yasami ve kültürü basta olmak üzere birçok degisik kültürü birebir yasama imkani saglayan bir kültürel degisim programidir.
 
Kendi paranizi kazanarak kendi ayaklariniz üzerinde durmayi ögreneceksiniz.
 
Özel bilgi ve beceri gerektirmeyen islerde en az 2 en fazla 4 ay boyunca Amerikada çalisma ve kalma hakki veren program, Amerika'da bulundugunuz süre içinde yasam masraflarinizi karsilayacak parayi kazanmaniza ve kendinizi pozitif yönde gelistirmenize de ciddi katkida bulunacaktir.
 
Ingilizcenizi gelistirecek ve var olan Ingilizce bilginizi gerçek hayatta uygulama firsatini bulacaksiniz. 
 
Ingilizce konustukça yabanci dilinize olan güveniniz artacak ve yabanci dil korkunuz yok olacak. Ingilizce pratik yetenegini gelistirmis bir birey olarak kariyer yasantinizda rakiplerinizden bir adim önde olabileceksiniz.
 
Amerikan yasami ve kültürü hakkinda, turistik olarak kazanilmasi imkansiz bir bakis açisi elde edeceksiniz. 
Amerikalilarin nasil yasadigi, çalistigi ve eglendigi konusunda size vizyon kazandiracak heyecanli bir maceraya atilmis olacaksiniz.
 
Genel kültürünüzü gelistirebilmek için essiz bir imkana sahip olacaksiniz.
Amerikan kültürünü tanimanin yani sira diger ülke insanlari ile de tanisarak onlardan kendi kültürleri hakkinda pek çok sey ögrenirken kendi kültürünüzü Amerika'da temsil etme sansina sahip olacaksiniz.
 
Amerika gibi herkesin hayallerini süsleyen bir ülkeyi masraflarinizi karsilayarak görüp gezebileceksiniz.
Work and Travel programi, isteyen ögrencilerin program bitiminde toplam program süresini asmayacak sekilde 25 güne kadar Amerika'da seyahat ve eglenme amaçli da kalabilmelerini saglamaktadir.
 
Work and Travel Programi'nda edineceginiz tecrübe özgüveninizi artiracaktir.
 
Programı tercih ederek belki de ilk kez ailenizden ve yakinlarinizdan uzaklasacaksiniz. Her türlü karari kendiniz vereceginiz bu dönem esnasinda edineceginiz kisisel gelisim ve özgüven sayesinde basa çikilmaz sandiginiz durumlarin üstesinden gelme yeteneginiz gelisecek, yaratici ve yararli çözümler bulmaniz kolaylasacaktir. 
 
Ve unutulmaz güzel dostluklar edineceksiniz
 
Work and Travel ile sayesinde gerek Amerikalilarla gerekse de degisik ülkelerden programa katilmis diger ögrenciler ile tanisacak, onlarla siki dostluklar kuracaksiniz.Ülkenize döndükten sonra dahi, her zaman görüstügünüz veya görüsmek istediginiz birçok arkadasiniz olacak. 
 
Diger bir deyisle, Work and Travel Programi tüm bu kazanimlari elde ederken, Amerika'da yasal olarak çalismaniza da olanak veren ve bu yönüyle bile alternatifi olmayan bir programdir.
Express English Ankara - (5/20/2016)
TESOL TÜM TÜRKİYE İÇİN TEK TELEFON 0312 432 17 16
KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLARI ORTAOKUL - (5/14/2015)
1. FERUDİN BASHIROV - ANKARA MALTEPE ORTAOKULU 2. RABİA GÖKDENİZ - ÇORUM MERKEZ ORTAOKULU 3. FATMA ELİF BAKIRCI - DENİZLİ LÜTFİ EGE ORTAOKULU
KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLARI - (5/14/2015)
1. SİMGE ERDOĞAN - ANKARA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ 2. AHMET ÖZKILINÇ - KÜTAHYA NAFİ GÜRAL FEN LİSESİ 3. ALİCAN AYDIN - İSTANBUL LİSESİ
TESOL SERTİFİKASI İngilizce Öğretmeni olmak ister misiniz? - (4/14/2015)
Çin, Japonya ya da Güney Kore'de aylık $2500 US ile 12 ay sözleşmeli İngilizce öğretmenliği için lütfen bizimle iletişim kurun.
TESOL SERTİFİKASI - (3/24/2015)
ONLINE TESOL KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. AVANTAJLI FİYATLARLA TESOL SERTİFİKASI ALMAK İÇİN LÜTFEN ŞUBELERİMİZİ ARAYINIZ.
WORK & TRAVEL BAŞVURULARI - (2/5/2015)
2014 - 2015 KONTENJANLARIMIZ DOLMUŞTUR. YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ...
0312 432 17 16
info@expressenglish.com.tr

Bu sitenin Tüm hakları International Bridges Consulting LLC New York Kuruluşuna aittir. Tasarım ve tüm içerik tescilli olup parça parça veya tamamen kopyalanması yasaktır. II  Tasarım: Webimbenim