Ankara
0312 432 17 16
 

Work and Travel Eyalet Seçimi

Amerika ya gideceginiz ve Amerika dan döneceginiz tarihler ve programdan beklentileriniz dogru bölge seçiminde belirleyicidir. Tabi bu konuda hangi beklentilerle gittiginiz ve tercih ettiginiz bölgeyi gerçekten iyi taniyip tanimadiginiz son derece önemlidir.

 
New York City, Chicago, Miami, Panama City, Los Angeles gibi sehirler ögrencilerin filmlerden, dizilerden taniyip gitmek istedikleri en popüler sehirlerdendir. Ancak kulaga ne kadar hos gelse de programa katilan ögrenciler için bu sehirlerin sanildigi kadar dogru bir seçim olmadigini belirtmekte yarar var. Dünyanin en pahali sehirleri arasinda gösterilen bu sehirlerde konaklamanin zor bulunmasi ve pahali olmasi, J1 ögrencileri için sunulan işlerin azligi, farkli ülkelerden yabanci ögrencilerle bir arada olamama gibi nedenlerden dolayi çalismak için uygun olmayan yerlerdir. Bu sehirler ögrencilerin travel kisminda mutlaka gördükleri, kimi zaman tatil günlerinde gelip fotograf çektirdikleri yerlerdir ancak kesinlikle dogru çalisma yerleri degildir.
 
Peki bir Work and Travel ögrencisi için dogru yer neresidir?
Bir Work and Travel ögrencisi için dogru yer, is imkanlarinin oldugu, konaklamanin sorun olmadigi, çevrede pek çok farkli ülkeden Work and Travel ögrencisiyle birlikte olma imkani sunan, gerçek Amerikalilarla beraber olabileceginiz yazlik, güvenli tatil yerleridir.
 
İdeal bir work and Travel tecrübesi, çalistiginiz yerde mümkün oldugunca tasarruf yapip para kazanmak, daha sonra bu parayla popüler büyük sehirlere gidip gezmek ve alisveris yapmak demektir.
 
Unutmayin, ne kadar çok para kazanir veya çalistiginiz yerde ne kadar az masraf yaparsaniz, o kadar çok güzel sehri gezme ve o kadar çok alisveris yapma imkaniniz olur. Bu nedenle sloganimiz Çalisirken az, gezerken çok harca olmalidir.
 
Gideceginiz yere karar vermeden önce mutlaka bölgeler konusunda uzman danismanlarimizdan bilgi alin ve düsündügünüz bölgenin beklentilerinizi karsilayip karsilamayacagindan mutlaka emin olunuz.
Express English Ankara - (5/20/2016)
TESOL TÜM TÜRKİYE İÇİN TEK TELEFON 0312 432 17 16
KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLARI ORTAOKUL - (5/14/2015)
1. FERUDİN BASHIROV - ANKARA MALTEPE ORTAOKULU 2. RABİA GÖKDENİZ - ÇORUM MERKEZ ORTAOKULU 3. FATMA ELİF BAKIRCI - DENİZLİ LÜTFİ EGE ORTAOKULU
KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLARI - (5/14/2015)
1. SİMGE ERDOĞAN - ANKARA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ 2. AHMET ÖZKILINÇ - KÜTAHYA NAFİ GÜRAL FEN LİSESİ 3. ALİCAN AYDIN - İSTANBUL LİSESİ
TESOL SERTİFİKASI İngilizce Öğretmeni olmak ister misiniz? - (4/14/2015)
Çin, Japonya ya da Güney Kore'de aylık $2500 US ile 12 ay sözleşmeli İngilizce öğretmenliği için lütfen bizimle iletişim kurun.
TESOL SERTİFİKASI - (3/24/2015)
ONLINE TESOL KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. AVANTAJLI FİYATLARLA TESOL SERTİFİKASI ALMAK İÇİN LÜTFEN ŞUBELERİMİZİ ARAYINIZ.
WORK & TRAVEL BAŞVURULARI - (2/5/2015)
2014 - 2015 KONTENJANLARIMIZ DOLMUŞTUR. YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ...
0312 432 17 16
info@expressenglish.com.tr

Bu sitenin Tüm hakları International Bridges Consulting LLC New York Kuruluşuna aittir. Tasarım ve tüm içerik tescilli olup parça parça veya tamamen kopyalanması yasaktır. II  Tasarım: Webimbenim