Ankara
0312 432 17 16
 

Hakkımızda

En İyi Olmak İçin Çalışıyoruz....

 
Sevgili Öğrenci ve Velimiz,
 
Express English 16 Ağustos 2008 tarihinde, New Yorkda International Bridges Consulting LLC New York kuruluşunun alt yapısında profesyonel yöneticiler tarafından kurulmuştur. İlk şubesini 16 Ağustos 2008'de New Yorkda açmış, akabinde Türkiyeye yatırım kararı almıştır. Taktir edersiniz ki kaliteli eğitim vermenin ön şartları iyi ve ihtiyaca göre hazırlanmış programlar, bu eğitimi sizlerle buluşturacak olan kalite ve tecrübede eğitmenler, iyi bir öğrenci takip ve yönlendirme rehberliği ve hepsinden önemlisi nitelikli eğitimin ekonomik fiyatlarla sunulmasıdır.
 
Express English olarak şubelerimizde öğrencilerimizle buluşturduğumuz kalitemiz yurt dışında da çok önemli kurumlarca taktir görüyor. Yurtdışında kaliteli eğitim kurumlarını bünyesinde bulunduran Campus Education 2011 Senesinde Express Englishi Amerikanın en iyi Dil Okulu seçerek ödüllendirmiştir.
 
Bizler yabancı dil eğitimini sadece kayıt olunan program zamanları ve sınıf içi eğitim olarak değil. Öğrencilerimizin öğrenimlerini ve gelişimlerini çok yakından takip eden program saatleri ve sınıf dışı eğitimlerini de destekliyoruz. Öğrenci işlerimiz ve öğretmenlerimiz arasında kurulan raporlama ile öğrencilerimizin devamlılığını takip eder her hafta, ders içi gelişimini, ders çalışma oranını, yapılan sınav notlarını ve aktivite katılım oranlarını öğrenciye ve velisine bildirir çözümler üretiriz .
 
Express English Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı bölümümüz Türkiyedeki bir çok Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı şirketinin ana sponsorluğunu yapmakta ve öğrencilerini yurt dışına göndermektedir.
Express English Ankara - (5/20/2016)
TESOL TÜM TÜRKİYE İÇİN TEK TELEFON 0312 432 17 16
KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLARI ORTAOKUL - (5/14/2015)
1. FERUDİN BASHIROV - ANKARA MALTEPE ORTAOKULU 2. RABİA GÖKDENİZ - ÇORUM MERKEZ ORTAOKULU 3. FATMA ELİF BAKIRCI - DENİZLİ LÜTFİ EGE ORTAOKULU
KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLARI - (5/14/2015)
1. SİMGE ERDOĞAN - ANKARA ATATÜRK ANADOLU LİSESİ 2. AHMET ÖZKILINÇ - KÜTAHYA NAFİ GÜRAL FEN LİSESİ 3. ALİCAN AYDIN - İSTANBUL LİSESİ
TESOL SERTİFİKASI İngilizce Öğretmeni olmak ister misiniz? - (4/14/2015)
Çin, Japonya ya da Güney Kore'de aylık $2500 US ile 12 ay sözleşmeli İngilizce öğretmenliği için lütfen bizimle iletişim kurun.
TESOL SERTİFİKASI - (3/24/2015)
ONLINE TESOL KURSLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR. AVANTAJLI FİYATLARLA TESOL SERTİFİKASI ALMAK İÇİN LÜTFEN ŞUBELERİMİZİ ARAYINIZ.
WORK & TRAVEL BAŞVURULARI - (2/5/2015)
2014 - 2015 KONTENJANLARIMIZ DOLMUŞTUR. YOĞUN İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ...
0312 432 17 16
info@expressenglish.com.tr

Bu sitenin Tüm hakları International Bridges Consulting LLC New York Kuruluşuna aittir. Tasarım ve tüm içerik tescilli olup parça parça veya tamamen kopyalanması yasaktır. II  Tasarım: Webimbenim